Servis Süreci Hakkında

3 weeks ago 83

Temel amacımızın reklamsız bir şekilde Türkiye'de teknoloji okur yazarlığını arttırmak olduğunu hakkımızda sayfasında belirtmiştik. Ancak her proje gibi, Teknocaz'ın da bir finansmana ihtiyacı vardı. İşte biz bu finansmanı teknik servis hizmetleriyle sağlıyoruz. Servisimize gönderdiğiniz ürünlerle yalnızca ürününüzü tamir ettirmiyor, aynı zamanda Teknocaz projesine destek oluyorsunuz.


Bu yazımızda teknik servis sürecinin nasıl işlediğinden bahsedeceğiz.

Öncelikle tekrardan belirtmek isteriz ki arıza tespit işlemi servisimizde tamamen ücretsizdir. Arıza tespit işlemi sonrası ücretlendirme sağlanmakta ve tarafınızdan onay alınmadan işlem sağlanmamaktadır.

WhatsApp hattımız ile iletişime geçildikten sonra, sizlere ürününüzü hangi kargo ve referans numarası ile göndereceğiniz hakkında bilgi iletilir. Bu bağlamda ürününüzü kargoya verirsiniz. Ürününüz servisimize ulaştıktan ve kaydı alındıktan sonra cep telefonunuza şöyle bir SMS gelir;


Mesajda belirtilen takip no ile cihaz durumunu https://servis.teknocaz.com/takip sayfasından kontrol edebilirsiniz. 


Arıza tespit işlemi sonrası, arıza açıklaması ve işlem ücretini belirten bir SMS iletilir. Onaylamanız durumunda ürününüzün tamirine başlanır ve tamir tamamlandıktan sonra ücret tahsil edilir. Sonrasında ürününüz belirttiğiniz adrese kargolanır. Tamirat sonrası ürünlerimiz 3 ay garantilidir.

Read Entire Article